Milano oro uostai

Milanas yra antras pagal didumą Italijos miestas. Tai yra pats svarbiausias šiaurės Italijos miestas, kasmet pritraukiantis daugiau nei devynis milijonus turistų iš viso pasaulio. Milanas visame pasaulyje garsėja, kaip mados sostinė, tačiau pasigirti gali kur kas daugiau nei mados industrija. Miesto kultūra ir istorija – absoliučiai unikali ir ypatinga. Daugybė Milano lankytinų objektų, garsių visame pasaulyje, garantuos puikiai praleistą atostogų laiką. Turizmo industrija Milaneyra išvystyta praktiškai iki tobulumo, o kartu su turizmu – ir tarptautinis susisiekimas.

Milano oro uostai

Kadangi į Milaną kiekvienais metais atvyksta daugiau nei devyni milijonai turistų iš viso pasaulio, tikrai nėra keista, kadMilano oro uostai – dideli, modernūs ir veikiantys tiksliai, lyg laikrodis. Jei keliausite į Milaną, nusileisite viename iš šių oro uostų – Malpensa tarptautiniame oro uoste, Linate oro uoste arba Bergamo Orio Al Serio oro uoste.

Visi Milano oro uostai įrengti labai moderniai. Jei jums teks ilgai laukti savo skrydžio – nesibaiminkite. Kavinės ir parduotuvės įrengtos oro uostuose, neleis jums nuobodžiauti. Galėsite pavalgyti, apsipirkti. Taip pat, visi oro uostai yra labai saugūs, jie yra nuolat prižiūrimi specialiai apmokytų profesionalų. Todėl be baimės galėsite pamiegoti.

Milano Malpensa tarptautinis oro uostas, yra didžiausias. Į jį atvyksta daugiausiai skrydžių iš viso pasaulio. Milano Linateoro uostas mažesnis, daugiausiai aptarnaujantis skrydžius iš Europos. Jei vyksite į Milaną, greičiausiai atvyksite būtent į šį oro uostą.

Susisiekimas su Milanu iš oro uostų puikus. Viešasis transportas į Milano miesto centrą važinėja nuolat ir nėra labai brangus, todėl nesunkiai pasieksite miesto centrą arba jums reikiamą viešbutį. Milano oro uostai – modernūs ir patogūs, atitinkantys visus Europos ir pasaulio standartus.

Skrydžiai į Milaną

Skrydžiai iš Milano