Milano Malpensa oro uostas

Milanas, žinomas kaip pasaulio mados sostinė, yra antras pagal didumą Italijos miestas ir yra pats svarbiausias šiaurės Italijos miestas. Milanas yra miestas kasmet pritraukiantis daugiau nei devynis milijonus turistų iš viso pasaulio.  Miesto kultūra ir istorija – absoliučiai unikali ir ypatinga. Daugybė Milano lankytinų objektų, garsių visame pasaulyje, garantuos puikiai praleistą atostogų laiką. Turizmo industrija Milane yra viena labiausiai puoselėjamų industrijų, o kartu su turizmu – ir tarptautinis susisiekimas. Milano oro uostai bendradarbiauja su daugybe oro linijų ir suteikia galimybę pigiai keliauti ne tik į Europos, bet ir viso pasaulio šalis.

Milano oro uostas Malpensa

Milan – Malpensa oro uostas, yra didžiausias tarptautinis oro uostas, priklausantis Milano teritorijai. Šis oro uostas kasmet aptarnauja virš aštuoniolikos tūkstančių keliautojų iš viso pasaulio ir šiuo metu, pagal užimtumą, yra dvidešimt devintas oro uostas visoje Europoje. Malpensa oro uostas turi du terminalus ir du pakilimo takus. Šis oro uostas yra užimčiausias Italijos oro uostas ir bendradarbiauja su daugybe oro linijų iš viso pasaulio.

Malpensa oro uostas, nuo Milano centro nutolęs per keturiasdešimt kilometrų. Tačiau Milaną iš oro uosto pasiekti nesunku – net kelis kartus per valandą, į Milaną kursuoja autobusai ir traukiniai. Transporto kainos, vykstant iš oro uosto į Milaną, nėra didelės. Kelionė trunka apie valandą, o viešasis transportas įrengtas tikrai moderniai ir patogiai.

Oro uostas įrengtas labai moderniai ir patogiai. Malpensa oro uoste esančios kavinės ir parduotuvės užtikrina, kad laukdami skrydžio neišalktumėte ir nenuobodžiautumėte. Oro uostas įrengtas labai moderniai ir patogiai, taigi nesunkiai rasite kur pailsėti. Oro uosto saugumą užtikrina specialiai apmokyti profesionalai, taigi be baimės galėsite pamiegoti.

Skrydžiai į Milaną

Skrydžiai iš Milano