Milano Bergamo oro uostas

Atostogos Milane – labai populiarus ir puikus pasirinkimas. Mados sostine laikomą Milaną, kasmet aplanko virš devynių milijonų turistų iš viso pasaulio. Išskirtinė Milano kultūra, pritraukia turistus norinčius pažinti miestą, jo istoriją, susipažinti su Itališkomis tradicijomis, pasilinksminti audringuose Milano vakarėliuose ar tiesiog pasigrožėti mieste taip vertinamu menu. Turizmo industrija Milane išvystyta bene iki tobulumo. Kartu su turizmu, puikiai veikia ir tarptautinis susisiekimas. Milano Bergamo oro uostas – vienas užimčiausių oro uostų šiaurės Italijoje. Kaip ir visi Milanui priklausantys oro uostai – Bergamo oro uostas atitinka visus aukščiausius standartus.

Milano oro uostas BGY

Tarptautinis Bergeno oro uostas, nuo Bergeno miesto nutolęs per keturis kilometrus. Šis oro uostas yra vienas populiariausių, tarp turistų keliaujančių į Milaną. 2012 metais, Milan Bergamo oro uostas, visoje šalyje užėmė ketvirtą vietą, pagal aptarnaujamų keliautojų skaičių.

Oro uostas yra nemažas, įrengtas labai patogiai ir moderniai. Jei ilgai lauksite skrydžio – tikrai neteks nuobodžiauti. Bergeno oro uoste įrengtos parduotuvės ir kavinės, kuriose galėsite pavalyti bei apsipirkti. Oro uosto saugumą užtikrina specialiai apmokyti profesionalai, taigi galėsite pailsėti nesibaimindami dėl savo ir savo daiktų saugumo.

Milano Bergamo oro uostas bendradarbiauja su daugybe oro linijų, taigi į šį oro uostą skrydžiai vykdomi net iš keleto dešimčių valstybių. Į Bergemo oro uostą skrydžius vykdo tiek pigios, tiek liukso klasės oro linijos.

Milano Beramo oro uostas nėra didžiausias oro uostas, priklausantis Milanui. Tačiau skrydžiai į šį oro uostą labai populiarūs. Susisiekimas su Milanu, iš oro uosti tikrai patogus – net kelis kartus per valandą, į Milaną kursuoja autobusai. Visą reikiamą informaciją apie oro uostą, galite rasti internetinėje oro uosto svetainėje.

Skrydžiai į Milaną

Skrydžiai iš Milano