Skrydžiai į Milaną

Pigūs skrydžiai į Milaną

Jaučiatės pavargę nuo rutinos ir viskas, apie ką galite svajoti, yra atostogos? Tada tai yra puiki proga griebti pigius lėktuvų bilietus į Milaną ir pradėti planuoti pasakišką kelionę į Italiją! Mados sostine tituluojamas miestas puikiai tiks tiek trumpai savaitgalio išvykai, tiek ilgai kelių savaičių kelionei. Jei planuojate ištrūkti tik kelioms dienoms, mieste turėsite apsčiai ką aplankyti bei progą itališkai pailsėti. Čia būtina pamatyti didingą Milano katedrą, užburiančią gotikine architektūra, šalia stovinčią Viktoro Emanuelio II galeriją. Joje pasijusite lyg karaliai gurkšnodami kavą kavinėse, esančiose viršutiniuose aukštuose. Pro jų langus atsiveria pasakiška pagrindinės Milano aikštės panorama. Pažinkite miesto menišką pusę Brera rajone. Susipažinkite su įdomybėmis Leonardo da Vinci mokslo ir technologijų muziejuje, Brera pinakotekoje, Sforcų pilyje. Tai ir dar daugelis kitų neįtikėtinų atradimų laukia Milane! Jei vykstate ilgesniam laikui, praplėskite kelionės žemėlapį ir apsilankykite aplinkinėse Lombardijos regiono vietose. Jus pakerės Gardos ežero grožis, Izėjo ežero vingiai. O gal leisitės į kalnų žygį Stelvio nacionaliniame parke... Kad ir ką nuspręsite, tiek Milanas, tiek visas Lombardijos regionas privers įsimylėti ir grįžti čia dar ne kartą. Keliauti į kraštą labai paprasta ir patogu, nes pigūs skrydžiai į Milaną vykdomi net keletą kartų per savaitę, o bilietai stebina žemomis kainomis. Todėl griebkite artimuosius arba vieni leiskitės į nepamirštamas atostogas Šiaurės Italijoje!

Paskutinė minutė į Milaną

Kas gali būti geriau negu išvyka į Lombardijos regiono sostinę Milaną? Pigi kelionė į Milaną! Nustebsite sužinoję, už kokias žemas kainas galima įsigyti lėktuvų bilietus į šį pasakišką miestą... Keliaukite nors ir kas savaitę! Skrydžiai į Milaną bus juokingai pigūs tada, kai atsiras paskutinės minutės pasiūlymai. Tokiu atveju bilietą įsigysite už neįtikėtinai žemas kainas. Klausiate, kaip tai padaryti? Visų pirma, sekite orų linijų skelbiamas naujienas ir akcijas. Kai tokią pastebėsite, nieko nelaukite ir griebkite pigius lėktuvų bilietus į Milaną! O kitas žingsnis bus susikrauti lagaminą ir laukti išsvajotų atostogų Italijoje. Neturėtų nusiminti ir tie, kuriems patinka išvyką planuoti ilgesnį laiką. Skrydžiai į Milaną būna žemomis kainomis tada, kai lieka bent pusė metų iki planuojamo išvykimo. Iš anksto įsigiję bilietą ne tik sutaupysite, bet ir turėsite apsčiai laiko planuoti kelionę. Čia jus sužavės miesto modernumas, elegantiškai įsiliejanti senovės architektūra ir, žinoma, madingas bei stilingas gyvenimo ritmas. Įsigykite naują aprangos detalę, paragaukite gardžių itališkų patiekalų, atsipalaiduokite prie vyno taurės... Visa tai laukia mados ir grožio mieste Milane!

Skrydis į Milaną

Milanas – pasakiškai gražus ir elegancija alsuojantis Italijos miestas, todėl jį aplankyti yra daugybė priežasčių... Turbūt nieks nepriekaištaus, kad pirma paskata atvykti – mada ir stiliaus įvairovė. Milanas nuo seno laikomas ne tik Italijos, bet ir viso pasaulio mados sostine. Čia kasmet vyksta vieni iš garsiausių mados namų kolekcijų pristatymai, mugės bei kiti renginiai, skirti grožiui ir stiliui. Gal palepinsite save kelione į Milaną, per kurią atnaujinsite garderobą žymių dizainerių kurtais drabužiais? Jei nusprendėte leistis į šį nuotykį, verta žinoti pagrindines apsipirkimo vietas. Tam turime kelis pasiūlymus.

Apsipirkimas Milane

  • Viktoro Emanuelio II galerija – tai ne tik puiki vieta atrasti stiliaus įkvėpimą, bet ir pasigrožėti ištaiginga pastato architektūra. Vien įžengę į šią vietą, pasijusite lyg didikai, o jos grožis pakerės iki širdies gelmių.

  • Via Monte Napoleone – tai gatvė, pilna prabangiausių pasaulio mados ženklų: Prada, Gucci, Valentino ir dar daug kitų.

  • Corso Venezia – žavinga alėja, kurioje jūsų laukia ne tik dešimtys spindinčių parduotuvių vitrinų, bet ir jaukūs parkai, sodai ir dailūs pastatai.

  • Corso Buenos Aires – tai ilgiausia apsipirkimo gatvė Europoje, lenkianti Londono Oksfordo gatvę bei Paryžiaus Eliziejaus laukus. Čia rasite daugiau negu 350 tarptautinių mados ženklų.

Apsipirkimas Milane skamba pasakiškai... Todėl nieko nelaukite ir pradėkite krautis lagaminus, tik nepamirškite palikti laisvos vietos naujiems daiktams! O mėgautis Milano teikiamais malonumais galėsite laisvai, kai sutaupysite pirkdami pigius lėktuvų bilietus. Skrydžiai į Milaną beveik visus metus stebina žemomis kainomis, tad tikrai rasite jums tinkamiausią variantą!

Skrydžiai į Milaną

Skrydžiai iš Milano