Turizmas Milane

Milanas yra antras pagal didumą Italijos miestas. Šiaurės Italijoje įsikūręs, pasaulio mados sostine laikomas Milanas, kasmet pritraukia daugybę turistų ir ne veltui! Miesto grožis – neatsiliekantis Romai, o išskirtinės istorinės lankytinos vietos, pritraukia turistus iš viso pasaulio. Ką veikti Milane tikrai ras visi, nesvarbu kokio amžiaus ir kokių atostogų norintys turistai. Žinoma, ką pamatyti Milane ras visokio amžiaus turistai! Išskirtinė miesto istorija ir kultūra, lankytinos vietos Milane, kavinės, barai, restoranai, įvairūs renginiai ir pramogos – detalės, kurios užtikrins nepamirštamas atostogas! Jei dar abejojate ar yra ką pamatyti Milane – liaukitės! Šio miesto populiarumas tikrai yra užtarnautas. Dėl didelio keliautojų kiekio, Milano vadovybė pasirūpino, kad turizmo industrija šiame mieste veiktų puikiai ir tiksliai, tarsi Šveicariškas laikrodis.

Turizmas Milane išvystytas puikiai. Mieste turistams lengva susigaudyti, rasi nakvynę, puikus tiek vietinis, tiek tarptautins susisiekimas. Nakvynės, susisiekimo ir laisvalaikio sektoriai yra paruošti dideliems turistų srautams.

Bet kuris Milano turizmo centras, noriai ir maloniai suteiks informaciją, kurios jums reikia. Turizmo centruose dirba specialiai apmokyti profesionalai, kalbantys ne tik italų, bet anglų, rusų, vokiečių ir kitomis užsienio kalbomis. Milano turizmo centruose galėsite įsigyti Milano turizmo gidą, kuris jums padės greitai ir lengvai susigaudyti mieste, suteiks reikiamą informaciją apie lankytinus objektus, viešbučius ir kavines. Turizmo gidai padės jums susipažinti su Italijos kultūra – lengvai sužinosite visas rašytas ir nerašytas taisykles, etiketo normas ir tabu.

Ekskursijos po Milaną – puikus būdas pažinti miestą iš arti. Visi turai po Milaną yra rengiami profesionalių gidų, kurie ne tik apvedžios jus po lankomiausias Milano vietas, bet ir papasakot įdomių, negirdėtų faktų apie miesto kultūrą ir istoriją. Ekskursijos po Milaną nėra brangios! Pasidomėję internete, tikrai rasite ir nemokamų turų po Milaną. Profesionalūs turų gidai ne tik papasakos jums apie miestą, bet patars kaip sutaupyti, kur apsipirkti ir pavalgyti.

Milano turizmas išvystytas taip, kad miesto lankytojai turėtų kuo daugiau galimybių sutaupyti. Galite įsigyti turisto kortelę (Milan tourist card), kuri suteiks jums daugybę nuolaidų – tiek naudojantis viešuoju transportu, tiek besilankant muziejuose. Kai kurie muziejai turintiems kortelę yra nemokami! Tokia turisto kortelė galioja ir Venecijoje, Romoje ir Florencijoje.

Skrydžiai į Milaną

Skrydžiai iš Milano