Pigios kelionės į Milaną

Kelionė į Milaną

Atostogos kitoje šalyje ir neatrastuose miestuose žavi ir paįvairina kasdienybę. Tačiau prieš pradedant planuoti išvyką kyla daug klausimų, o vienas iš dažniausių – kur keliauti šįkart? Siūlome daug negalvoti ir griebti bilietus į Italijos ir pasaulio mados sostinę Milaną! Kodėl tai yra ideali atostogų kryptis? Visų pirma, pigios kelionės į Milaną vilioja taip, kad sunku atsisakyti. Visų antra, tai yra nuostabus miestas, kuriame turėsite progą aplankyti daugiametę istoriją saugančius architektūros šedevrus, išvysti visame pasaulyje žinomus meno kūrinius, pasimėgauti pasakiškai gardžiais itališkos virtuvės patiekalais, skanauti sodrų vyną ir įsimylėti Italiją! Žinoma, kaip lankantis mados ir stiliaus sostinėje nepasilepinti ilga ekskursija po žymiausių dizainerių parduotuves... Juk kaip gera, grįžus namo ir atsidarius drabužių spintą, rasti aprangos detalę, o gal net kelias, kurias įsigijote per svajingas atostogas Milane. Skamba taip viliojančiai, kad sunku atsispirti... O kam save stabdyti, kai kelionė į Milaną džiugina žemomis kainomis, o skrydžiai iš Lietuvos vykdomi dažnai ir patogiai. Jums tereikia didelio lagamino visiems naujiems drabužiams, kuriuos parsivešite iš Lombardijos sostinės. Ir šaunios kompanijos, su kuria galėsite dalytis įspūdžiais ir nuotykiais, patirtais Milane. Tad nieko nelaukite ir pažinkite Šiaurės Italiją!

Į Milaną savaitgaliui

Nusibodo savaitgalius leisti namuose? Gal pats laikas pamąstyti apie įdomesnį laisvalaikio praleidimo būdą... Susidomėjote? Tada siūlome savaitgalio kelionę į Milaną! Kas gali būti geriau negu pabėgimas nuo rutinos į Italijos pasididžiavimą – mados ir grožio sostinę Milaną! Nustebsite sužinoję, jog ir lėktuvų bilietai už žemas kainas. Tad skrydis į Milaną kainuos panašiai tiek, kiek vakarienė restorane. Bet argi nebūtų geriau vakarieniauti Italijoje? Žinoma! Tad griebkite savo pigią kelionę į Milaną ir pradėkite planuoti svajonių savaitgalį... Jei ieškote skrydžių žemomis kainomis, siūlome nepraleisti pro akis nė vienos oro linijų skelbiamos naujienos. Taip turėsite didelę galimybę rasti paskutinės minutės kelionės į Milaną pasiūlymus. Pasitaikius tokioms akcijoms, lėktuvų bilietai stebina juokingai žemomis kainomis. Jei savaitgalio išvyką norite suplanuoti nuo A iki Z, rinkitės patikrintą variantą ir skrydžių dairykitės tada, kai lieka ilgesnis laikas iki planuojamos išvykos. Mūsų patarimas: bilietų ieškokite tada, kai lieka pusė metų ar keli mėnesiai prieš kelionę. Už sutaupytus pinigus savaitgalį Milane paversite pasakiškomis atostogomis. Galėsite lepintis gardžiais valgiais, aplankyti kuo daugiau muziejų, ir, žinoma, pasipuošti mados sostinėje įsigytais drabužiais. Be to, nepamirškite nustebinti namuose laukiančių artimųjų ir atvežkite tikrų itališkų lauktuvių! Ką geriausia parvežti iš Milano? Niekada nesuklysite nupirkę itališko maisto gėrybių: makaronų, sūrių, vyno, alyvuogių aliejaus, pesto padažo. Žinoma, net mažytė aprangos detalė iš Milano nustebins kiekvieną. Tad griebkite pigius bilietus ir pirmyn į grožio sostinę!

Kur apsistoti Milane?

Kiekvienų nuostabių atostogų paslaptis – puikūs viešbučiai bei kitos apgyvendinimo vietos. Kelionėje laukia šimtai nuotykių ir dar daugiau vietų, kurias norėsite aplankyti. Tad ramus ir kokybiškas poilsis yra būtinas išvykos atributas. Milanas – ne išimtis. Nors mieste daugelį atstumų greitai įveiksite viešuoju transportu ar pėsčiomis, įspūdžių gausa išvargins. Po ilgos tyrinėjimų dienos grįžti į jaukų viešbutį ir kristi į pūkinius patalus prilygs rojui. Žinoma, pirmiausia reikia rasti tokį viešbutį ar kitą apgyvendinimo įstaigą, kurioje jūsų lauks visavertis poilsis. Tad nuo ko pradėti? Kaip ir įsigyjant lėktuvų bilietus, viešbučių reikėtų pradėti ieškoti kuo anksčiau. Kadangi Milanas kasdien pritraukia šimtus tūkstančių turistų iš viso pasaulio, patraukliausi kambariai akimirksniu išgraibstomi. Norėdami to išvengti, nakvynės vietų dairykitės iš anksto, patogiausia tai daryti internete. Atlikti rezervaciją internetu labai paprasta ir greita. Be to, matysite visą reikiamą informaciją ir galėsite pasidomėti buvusių klientų atsiliepimais. Dažnai keliautojai klausia: pigus viešbutis Milane – ar tai įmanoma? Atsakome, kad taip, ypač jei nakvynės vieta yra kiek atokiau nuo lankytinų objektų. Lepinkite save svajonių apartamentais, nes sutaupysite pirkdami pigius lėktuvų bilietus į Milaną! Tikrai taip, nes pigios kelionės į Milaną – toks dažnas pasiūlymas, kad net nepajusite, kaip įsigijote bilietus. O už sutaupytus pinigus galėsite nustebinti save ir bendražygius per pačias atostogas. Todėl jau dabar pradėkite dairytis pigių lėktuvų bilietų į Milaną!

Skrydžiai į Milaną

Skrydžiai iš Milano