Vilnius - Milanas

Milanas – antras didžiausias Italijos miestas, įsikūręs šalies šiaurinėje dalyje. Atostogos Milane yra labai populiarios tarp turistų visame pasaulyje – kasmet Milano miestą aplanko daugiau nei devyni milijonai keliautojų. Žinomas, kaip mados sostinė, Milanas savo lankytojams gali pasiūlyti kur kas daugiau, nei vien įspūdinga mados industrija. Turtinga ir unikali miesto kultūra žavi visus į miestą atvykusius turistus. Daugybė lankytinų objektų, įvairios pramogos ir renginiai užtikrina, kad laikas praleistas Milane, tikrai nebūtų nuobodus. Norintys iš Lietuvos keliauti į Milaną, dažniausiai renkasi skrydžius Vilnius – Milanas.

Skrydžiai Vilnius – Milanas

Skrydžiai į Milaną labai populiarūs – daugybę žmonių vilioja atostogos Milane. Dėl didelės paklausos, skrydžiai į Milaną vykdomi net keletą kartų per savaitę – taigi lėktuvų bilietus išsirinksite nesunkiai. Skrydis Vilnius – Milanas tikrai nėra ilgas, nes atstumas tarp miestų nėra labai didelis. Oro linijų kompanijos pasirūpina, kad skrydžiai į Milaną būtų patogūs ir malonūs, taigi kelionė neprailgs. Dažni skrydžiai Vilnius – Milanas reiškia, kad lėktuvų bilietų pasirinkimas šiu maršrutu yra tikrai platus!

Vilnius – Milanas lėktuvų bilietai

Lėktuvų bilietų į Milaną pasirinkimas yra labai platus. Galite rinktis net iš kelių oro uostų, oro linijų kompanijų, daugybės datų ir laiko variantų. Svarbiausias aspektas, žinoma, yra bilietų kainos. Norėdami sutaupyti, lėktuvų bilietus į Milaną pirkite kuo ankščiau. Pigiausi Vilnius – Milanas lėktuvo bilietai bus tuomet, kai juos pirksite penki ar net šeši mėnesiai prieš skrydį. Perkant lėktuvų bilietus iš anksto, rinksitės iš didžiulio skrydžių pasirinkimo, bet to mokėsite gerokai mažiau. Artėjant skrydžio datai, lėktuvų bilietai Vilnius – Milanas sparčiai brangsta. Skrydžius vykdo net kelios oro linijų bendrovės. 

Populiariausi pasirinkimai lėktuvų bilietų pasirinkimai:

  • Vilnius – Milanas Ryanair

  • Vilnius – Milanas Wizzair

Skrydžiai į Milaną

Skrydžiai iš Milano