Ryga - Milanas

Milanas yra antras pagal didumą Italijos miestas. Tai yra pats svarbiausias šiaurės Italijos miestas, kasmet pritraukiantis daugiau nei devynis milijonus turistų iš viso pasaulio. Milanas visame pasaulyje garsėja, kaip mados sostinė, tačiau pasigirti gali kur kas daugiau nei mados industrija. Miesto kultūra ir istorija yra absoliučiai unikali ir ypatinga. Daugybė Milano lankytinų objektų, garsių visame pasaulyje, garantuos puikiai praleistą atostogų laiką ir gerus įspūdžius. Turizmo industrija Milane yra išvystyta praktiškai iki tobulumo, o kartu su turizmu – ir tarptautinis susisiekimas. Skrydžiai į Milaną iš Lietuvos oro uostų labai dažni, tačiau jei nerandate sau tinkamo varianto – visada į Milaną galite skristi iš Rygos.

Skrydžiai Ryga – Milanas

Kelionės į Milaną yra labai populiarios tarp turistų iš Baltijos šalių. Didžiulė skrydžių paklausa lėmė, kad iš Vilniaus ir Rygos, skrydžiai į Milaną yra itin dažni. Skrydžiai Ryga – Milanas kursuoja net kelis kartus per savaitę, o švenčių metu ir vasarą – ir dažniau. Skrydis Ryga – Milanas nėra ilgas, o patogią kelionę užtikrina oro linijų bendrovės. Atstumas nuo Rygos iki Milano nėra didelis, todėl ir kelionė netruks ilgiau poros valandų.

Jei jus domina pigūs lėktuvų bilietai, savo atostogas pradėkite planuoti iš anksto. Ryga – Milanas lėktuvų bilietai pigiausi tuomet, kai juos perkate iki skrydžio likus bent penkiems, kartais net šešiems mėnesiams. Pirkdami lėktuvų bilietus, iki skrydžio likus bent pusmečiui, ne tik mokėsite gerokai mažiau, bet ir skrydžius rinksitės iš daugybės pasiūlymų. Kuo arčiau skrydžio data – tuo sparčiau kyla lėktuvų bilietų Ryga – Milanas kainos.

Ryga – Milanas skrydžius lengviausiai rasite internetu. Tai lengviausias būdas rasti jums tinkamą skrydžio datą, laiką ir kainą. 

Skrydžiai į Milaną

Skrydžiai iš Milano