Milanas - Vilnius

Milanas, žinomas kaip pasaulio mados sostinė, yra antras pagal didumą Italijos miestas. Tai yra pats svarbiausias šiaurės Italijos miestas, kasmet pritraukiantis daugiau nei devynis milijonus turistų iš viso pasaulio. Milanas yra visame pasaulyje gerai žinomės, dėl meilės madai, tačiau pasigirti gali kur kas daugiau nei įspūdinga mados industrija. Miesto kultūra ir istorija – absoliučiai unikali ir ypatinga. Menas Milane yra ypatingai vertinamas ir puoselėjamas. Daugybė Milano lankytinų objektų, garsių visame pasaulyje, garantuos puikiai praleistą atostogų laiką. Turizmo industrija Milane yra išvystyta praktiškai iki tobulumo, o kartu su turizmu – ir tarptautinis susisiekimas. Norintiems keliauti iš Milano į Vilnių, tikrai neklis sunkumų – skrydžiai Milanas – Vilnius yra dažni, o jų kainos – mažos.

Milanas – Vilnius skrydžiai

Daugybė turistų renkasi atostogas Milane, taigi paklausa skrydžiams į Milaną ir iš jo – didžiulė. Dažniausias maršrutas į Lietuvą yra Milanas – Vilnius. Pigūs skrydžiai iš Milano į Vilnių, labai aktualūs tiems, kurie gyvena šiame šiaurės Italijos mieste. Norėdami įsigyti pigius skrydžius iš Milano, lėktuvų bilietus turite pirkti bent pusmetis iki kelionės. Kuo ankščiau pradėsite ieškoti lėktuvo bilietų, tuo pigiau juos įsigysite. Bilietai iš Milano į Vilnių brangiausi būna tuomet, kai juos perkate iki skrydžio likus vos kelioms dienoms, taigi savo kelionę geriausia pradėti planuoti iš anksto.

Tačiau jei į Milaną keliaujate atostogoms, geriausia iš karto pirkti bilietus į abi puses. Pirkdami bilietus Vilnius – Milanas – Vilnius, ne tik sutaupysite pinigų, bet ir būsite užtikrinti skrydžio data bei laiku. Įsigijus lėktuvo bilietą tik į vieną pusę, tiesiog susikursite sau papildomų rūpesčių. Jei nenusipirksite bilietų iš anksto, gali iškilti daug sunkumų dėl tinkamo laiko ir lėktuvų bilietų kainos.

Skrydžiai į Milaną

Skrydžiai iš Milano