Kaunas - Milanas

Milanas – antras pagal didumą Italijos miestas, visame pasaulyje gerai žinomas, kaip pasaulio mados sostinė. Milanas, yra turtingiausio ir tankiausiai apgyvendinto Italijos regiono - Lombardo sostinė ir svarbiausias šiaurės Italijos miestas. Kultūros kupinas miestas, grožiu neatsilieka nuo Romos ir yra be galo populiarus tarp turistų. Ne veltui! Mieste labai vertinama kultūra ir menas, Milane daugybė muziejų, kuriuose galėsite pasigrožėti svarbiausiais Italijos meno dirbiniais. Atostogos Milane bus praturtintos įspūdinga kultūra ir daugybę turistinių pramogų. Skrydžiai į Milaną yra labai dažni ir vykdomi net iš kelių Lietuvos oro uostų. Vienas populiariausias pasirinkimas yra Kaunas – Milanas skrydžiai.

Pigūs skrydžiai Kaunas – Milanas

Skrydžiai iš Kauno į Milaną yra dažni – šiuo maršrutu lėktuvai kursuoja bent kartą per savaitę. Skrydžių labai padaugėja švenčių laikotarpiu ir vasarą – tai populiariausias laikas keliauti į Milaną. Jei jus domina pigūs lėktuvų bilietai į Milaną, savo atostogas turite pradėti planuoti kuo ankščiau. Lėktuvų bilietai Kaunas – Milanas yra pigiausi tuomet, kai juos perkate bent penki ar net šeši mėnesiai prieš skrydžio datą. Tokiu metu, už lėktuvų bilietus mokėsite mažiausiai ir rinksitės iš didžiausio skrydžių pasirinkimo.

Kuo arčiau skrydžio data, tuo daugiau mokėsite už lėktuvų bilietus. Išimtis yra paskutinės minutės pasiūlymai Kaunas –Milanas. Oro linijos ir kelionių agentūros, kartais taiko didžiules nuolaidas paskutinės minutės skrydžiams. Iš Kauno į Milaną nukeliausite vos už dvidešimt eurų, žinoma, jei pasiseks.

Skrydžiai Kaunas – Milanas organizuojami net kelių pigių oro linijų bendrovių. Tačiau populiariausias pasirinkimas jau kurį laiką yra Kaunas – Milanas Ryanair. Ši oro linijų bendrovė nuolat taiko įvairias nuolaidas lėktuvų bilietams ir skrydžius į Milaną iš Kauno vykdo labai dažnai.

Skrydžiai į Milaną

Skrydžiai iš Milano