Lėktuvų bilietai į Milaną

Bilietų kainos į Milaną

Žavingas Milanas... Vien išgirdus šio miesto pavadinimą, galva apsvaigsta nuo minčių apie itališką madą, stilingą gyvenimo būdą, prabangias parduotuves ir ištaigingą architektūrą. Tačiau Milanas – ne tik daili ir kerinti išorė, bet ir labai intriguojantis istorinis miestas. Visa tai atsispindi amžius menančiuose pastatuose, gatvėse bei tradicijose. Kitaip negu daugelis kitų Italijos miestų, Lombardijos sostinė pasižymi tarptautiškumu, šiuolaikišku ritmu bei multikultūriškumu. Tad aplankyti Milaną ir susipažinti su jo paslaptimis turėtų kiekvienas. O tai padaryti be galo paprasta, nes lėktuvų bilietai į Milaną stebina žemomis kainomis! O kas gali būti geriau negu nuostabus miestas ir pigus skrydis? Tad gal sugalvosite praleisti nepamirštamą savaitgalį Lombardijos sostinėje ar pažinti kiekvieną miesto detalę per ilgesnes atostogas? Kad ir ką nuspręsite, miestas jus sužavės ir privers pasijusti lyg pasakoje. Todėl nieko nelaukite ir pradėkite planuoti išsvajotą kelionę į Šiaurės Italiją!

Vilnius–Milanas

Turbūt visi esame girdėję apie Milano grožį, eleganciją ir mada alsuojančią atmosferą. Bet ar kada pagalvojote patys čia apsilankyti? Juk miestas puikiai tinka trumpai savaitgalio išvykai! Kadangi lėktuvų bilietai į Milaną beveik visus metus stebina žemomis kainomis, o skrydžiai vykdomi net kelis kartus per savaitę, tikrai be jokio vargo galite sau leisti ištrūkti kelioms dienoms į šį pasakiško grožio kraštą. Savaitgalį turėsite progą pažinti dailiausias miesto vietas, paragauti gardžių itališkų patiekalų ir, žinoma, palepinti save nauja aprangos detale, įsigyta vienoje iš daugelio prabangiausių Milano parduotuvių. Skamba viliojančiai? Tad įsivaizduokite save stovinčius prieš dievišką Milano katedrą, o gal net užkopsite į pastato viršų ir pasigrožėsite miesto panorama! Tada leiskitės į čia pat esančią Viktoro Emanuelio II galeriją, kurioje jus pakerės prabanga ir puošnios parduotuvių dekoracijos. Po tiek įspūdžių tikrai norėsite pasistiprinti. O kas suteikia daugiau jėgų, jei ne itališkas maistas? Puiki vieta pasilepinti krašto virtuve – tai Brera rajonas, kuriame yra daugybė kavinių ir galerijų. Rajone ne tik skaniai pavalgysite, bet ir turėsite progą pasigrožėti Milano bohemiška puse bei menininkų darbais. Na, o kokia išvyka į Italiją be tikro itališko vyno? Daug šaunių Milano kavinių ir barų pasilinksminti ar ramiam vakarui prie vyno taurės išsidėstę prie Navigli kanalo. Tai yra žavinga vieta, kurioje skamba muzika, o naktį sužimba šimtai jaukių šviesų... Kiekvienas momentas, praleistas per atostogas Milane, įsimins ilgam ir atneš nuostabius jausmus. Tad leiskitės į šią nepamirštamą kelionę ir tikrai nesigailėsite! Be to, keliauti labai patogu, nes tiesioginiai skrydžiai į Milaną vykdomi iš sostinės Vilniaus. Vilnius–Milano Bergamo oro uostas – patogus ir greitas maršrutas!

Ryga–Milanas

Kai pagalvojame apie Italiją, galvoje iškyla saulės nušviesti paplūdimiai, šimtus metrų besidriekiantys vynuogynai, senovinės pilys, kalnai ir žydros jūros vaizdiniai... Tačiau dažnai pamirštame, kokį įspūdingą grožį ir neįtikėtiną istoriją saugo šiaurinėje šalies dalyje esantys miestai. Vienas iš jų – Milanas. Milanas yra antras pagal dydį Italijos miestas ir Lombardijos regiono sostinė. Tai yra turtingiausias valstybės kraštas, garsėjantis kaip kultūros ir švietimo centras. Mieste veikia daugybė mokymo įstaigų, o pati garsiausia – Milano universitetas. Tai yra vienas iš didžiausių visos Italijos universitetų, žinomas visame pasaulyje. Kraštas traukia ne tik dėl išsilavinimo kokybės, bet ir dėl žymių meno bei architektūros šedevrų. Čia turėsite progą išvysti garsią Leonardo da Vinci kurtą freską „Paskutinė vakarienė“, meno kūrinį primenančią Milano katedrą ir La Scala operą. Joje rengiami kvapą gniaužiantys pasirodymai... Tai ir dar daugelis kitų įdomybių laukia jūsų, jei nuspręsite vykti į žavingą Milaną. O kam ilgai svarstyti, kai kelionės tokios patogios – vykite tiesioginiu maršrutu Vilnius–Milanas. Jei sostinė kiek ne pakeliui, gal patogesnis maršrutas bus Ryga–Milanas? Latvijos sostinės oro uostas vykdo dar daugiau tiesioginių krypčių į Šiaurės Italiją, tad be jokio vargo išsirinksite jums tinkamiausią variantą. Kai lėktuvų bilietai į Milaną tokiomis patraukliomis kainomis, keliauti galite taip dažnai, kiek tik širdis geidžia! Žinoma, nepraleiskite progos sutaupyti dar daugiau ir bilietus įsigykite tada, kai lieka bent pusė metų iki planuojamo išvykimo!

Skrydžiai į Milaną

Skrydžiai iš Milano