Orai Milane

Žinomas, kaip mados sostinė, Milanas kasmet pritraukia daugiau nei devynis milijonus turistų. Antras pagal didumą Italijos miestas, įsikūręs šiaurinėje šalies dalyje, architektūros grožiu neatsilieka Romai. Kultūra ir menas Milane labai vertinami – šiame mieste įsikūrę daugybė svarbių muziejų ir galerijų. Apsilankę Milane galėsite pasigrožėti svarbiausiais Italijos meno kūriniais ir istoriniais monumentais. Milanas patiks visiems – visai nesvarbu, kokių atostogų trokštate. Kultūra Milane susijungia su audringomis linksmybėmis, menas su modernumu, turizmas su išskirtine miesto atmosfera. Norėdami, kad jūsų kelionė į Milaną būtų visapusiškai pasisekusi ir maloni, būtinai pasidomėkite orais, kurie jūsų laukia atostogų metu.

Orai Milane

Keliaudami į Milaną, greičiausiai susidursite su labai šiltais orais. Miesto klimatas – drėgnas, subtropinis klimatas. Tai reiškia, kad vasaros Milane yra karštos ir saulėtos, o žiemos – drėgnos, vėsios, dažnai paslėpsiančios miestą po tirštu rūku.

Keliauti į Milaną vasarą – puiki idėja. Tiesa ta, kad kartais temperatūra vasarą Milane pasiekia trisdešimt ir daugiau laipsnių, tačiau dažniausiai orai laikosi ties dvidešimt penkiais laipsniais. Saulėtos dienos – geriausias pasirinkimas atostogoms.

Orai žiemą Milane vėsūs, tačiau retai kada pasiekia minusinę temperatūrą. Tačiau, žiemos Milane labai drėgtos – iškrenta daug kritulių, mieste dažnai tvyro rūkas, būna vėjuota. Žinoma, žiemos Milane daug šiltesnės, nei Lietuvoje.

Optimaliausias variantas keliauti į Milaną – ankstyvas ruduo arba vėlyvas pavasaris. Orai Milane spalio mėnesį ir orai Milane lapkričio mėnesį – vėsūs ir gaivūs, mieste nėra taip karšta, kaip vasarą. Tai optimaliausias laikas keliauti į Milaną, nes galėsite mieste žvalgytis nekamuojami aukštos temperatūros ir karščio.

Kelionės į Milaną – puiki idėja atostogoms. Puikūs miesto orai užtikrins, kad laiką praleisite gerai ir pasimėgausite nuostabia šiaurės Italijos kultūra. 

Skrydžiai į Milaną

Skrydžiai iš Milano