Milano metro

Žinomas, kaip mados sostinė, Milanas kasmet pritraukia daugiau nei devynis milijonus turistų. Antras pagal didumą Italijos miestas, įsikūręs šiaurinėje šalies dalyje, architektūros grožiu ir lankomomis vietomis tikrai neatsilieka Romai. Milane galėsite aplankyti visame pasaulyje garsius lankytinus objektus, muziejus ir galerijas, kurie saugo svarbiausius Italijos meno kūrinius. Kultūra ir menas šiame mieste itin vertinami. Milanas patiks visiems – kultūra mieste susijungia su modernumu ir įvairiomis pramogomis – tai sukuria nuostabią miesto atmosferą ir puikias galimybes turistams puikiai praleisti laiką. Atvykę į Milaną, galėsite nesirūpinti dėl susisiekimo – puikiai išvystytas Milano metro, padės jums lengvai pasiekti visas Milano vietas, į kurias norite nuvykti.

Milano metro

Milano metro turi net keturias linijas, kurių stotelės išsidėsčiusios po visą miestą. Metro linijos suprojektuotos taip, kad iš bet kurio miesto taško, lengvai galėtumėte nukeliauti ten, kur norite. Bendras metro ilgis – 101 kilometras. Milano metro naudojama labai patogi linijų sistema – metro linijos žymimos skaičiais ir raidėmis, taigi nesunkiai susigaudysite, kokios linijos jums reikia.

Pirmoji Milano metro linija buvo atidaryta dar 1964 metais. M1 metro linija buvo pradėta statyti dar 1957 metais. Raudonąja linija vadinama metro linija, yra 27 kilometrų ilgio ir turi net 38 stoteles. Ši metro linija yra istorinė, kadangi buvo pirmoji metro linija Milane. Antroji – žalia – metro linija buvo atidaryta po penkių metų. Pirmos trys metro linijos buvo atidarytos iki 1990 metų, o paskutinioji – 2013 metais.

Atvykę į Milaną ir norėdami sutaupyti – po miestą keliaukite metro. Milano metro kainos – nėra didelės. Vienas bilietas kainuoja maždaug pusantro euro, tačiau yra galimybė sutaupyti perkant bilietą dienai, trims dienoms arba savaitei.

Skrydžiai į Milaną

Skrydžiai iš Milano