Milano mados savaitė

Milanas – antras didžiausias Italijos miestas, įsikūręs šalies šiaurinėje dalyje. Milanas, visame pasaulyje žinomas, kaip mados sostinė. Nors šiuo vardu dalinasi su tokiais miestais, kaip Niujorkas, Paryžius ir Londonas, daug kas ginčijasi, kad mados industrija Milane – svarbiausia ir geriausiai klestinti pasaulyje. Milane rengiamos mados savaitės yra bene svarbiausias renginys mados pasaulyje. Daugybė modelių trokšta galimybės pasirodyti ant podiumo mados savaitės metu, o mados industrijoje norintys dirbti žmonės, visais įmanomais būdais bando gauti bent menkiausią darbą šiame svarbiame renginyje. Kelionės į Milaną labiausiai patiks tiems, kurie myli ne tik meną ir kultūrą, bet ir vertina madą ir jos svarbą.

Milano mados savaitė

Milano mados savaitė, Itališkai vadinama Settimana della moda, yra labai svarbus mados industrijos renginys. Per renginį, garsiausi mados dizaineriai, pristato savo rudens/žiemos ir vasaros/pavasario kolekcijas.

Milano mados savaitė pradėta rengti dar 1958 metais ir yra keturių didžiųjų mados savaičių dalis. Renginys prasideda Niujorke, tada keliasi į Londoną, Milaną ir baigiasi Paryžiuje. Į Milano mados savaitės organizavimą ir darnų darbą, yra įtrauktos daugybė industrijų – kartu darniai veikia viskas nuo žiniasklaidos iki turizmo. Šis globalus renginys, į Milaną pritraukia šimtus tūkstančių turistų. Mados mylėtojai iš viso pasaulio, mados savaitės metu į Milaną atvyksta pasigrožėti naujomis mėgstamiausi dizainerių kolekcijomis.

Patekti į renginį gali būti sunku, dėl renginio populiarumo. Tačiau tikri mados mylėtojai, visuomet randa būdų, kaip pasimėgauti dizainerių pristatymais. Mados savaitės metu, Milanas nusidažo įvairiomis spalvomis – visi miesto gyventojai ir lankytojai, bando išsiskirti savo apranga ir atkreipti į save dėmesį.

Keliauti į Milaną per mados savaitę – labai populiaru. Tačiau lėktuvų bilietai šiuo metu gerokai pabrangsta. Jei norite pasidžiaugti Milano mados savaite – savo kelionę būtinai planuokite iš anksto.

Skrydžiai į Milaną

Skrydžiai iš Milano