Milanas - Venecija

Milanas, visame pasaulyje žinomas, kaip mados sostinė, kiekvienais metais pritraukia virš devynių milijonų turistų. Keliautojai iš viso pasaulio žavisi Milano lankytinais objektais, turtinga miesto kultūra ir gausybe nepamirštamų pramogų. Atostogos Milane – puikus sprendimas tiems, kurie atostogas nori leisti ir besigrožėdami šiaurės Italijos kultūra bei metu, ir besilinksmindami audringuose vakarėliuose. Vienas didžiausių kelionės į Milaną pliusų – iš šio miesto labai nesunku pasiekti Veneciją. Nukeliavę į Milaną, turėsite galimybę ne tik pasigrožėti didžiausiu šiaurės Italijos miestu, bet ir apsilankyti neįtikėtino grožio istoriniu miestu – Venecija.

Venecija, tai miestas, į kurį nuvykus vieną kartą – visad norisi keliauti į jį vėl ir vėl. Nuostabaus grožio išskirtinė architektūra, audringa miesto kultūra ir tradicijos, daugybė išskirtinių miesto švenčių, visame pasaulyje garsūs lankytini objektai ir pramogos turistams – tai vos kelios priežastys, dėl kurių keliautojai iš viso pasaulio nusprendžia apsilankyti skęstančiame mieste. Kiekvienas, net neapsilankęs Venecijoje, turi susikūręs šio miesto viziją, tačiau tiesa ta, kad Venecija tikrai pralenks jūsų svajones.

Milanas – Venecija

Vienas garsiausių ir labiausiai lankomų miestų Italijoje, be abejonės yra ekstravagantiškoji Venecija. Skęstantis miestas – viena nuostabiausių atostogų lokacijų. Jei viešėsite Milane, tikrai pasinaudokite proga ir nuvykite į Veneciją. Milanas – Venecija atstumas yra šiek tiek mažiau, nei trys šimtai kilometrų, tad kelionė šiuo maršrutu trunka vos dvi valandas. Traukinio bilietai nėra pigūs, tačiau jūsų piniginės per daug nenuskriaus.

Kelionė Milanas – Venecija itin populiari tarp turistų, kurie keliauja po visą Italiją. Kadangi susisiekimas su Venecija iš Milano – puikus, daugybė Italijos keliautojų kasdien renkasi šį maršrutą. Geriausias sprendimas pasirinkusiems tokią kelionė - važiuoti Milanas – Venecija traukiniu. Tarpmiestinių autobusų kainos gerokai didesnės, o pati kelionė trunka daug ilgiau.

Skrydžiai į Milaną

Skrydžiai iš Milano