Maistas Milane

Milanas, visame pasaulyje žinomas, kaip pasaulio mados sostinė yra antras didžiausias Italijos miestas, įsikūręs šalies šiaurinėje dalyje. Milane rengiamos mados savaitės yra svarbiausios visame pasaulyje, o Milane įsikūrę mados namai – laikomi pačiais prestižiškiausias. Kultūros kupinas Italijos miestas, žavi turistus nuostabaus grožio architektūra, įspūdinga istorija, turtinga kultūra ir daugybe miesto pramogų. Atvykę į Milaną, nepraleiskite progos pasimėgauti išskirtine tradicine Itališka virtuve. Daugybė kavinių ir restoranų užtikrins, kad ne tik nebūtumėt išalkę, bet kad pavalgytumėte labai skaniai! Itališka virtuvė – viena geriausių kelionės į Milaną detalių.

Maistas Milane

Viešėdami Milane, būtinai pasinaudokite proga ir pavalgykite autentiško Itališko maisto. Milanas gali pasigirti daugybe Itališkos virtuvės restoranų, kurie nustebins net ir visko mačiusius maisto mylėtojus. Il Salumaio di Montenapoleone –vienas labiausiai lankomų restoranų Milane. Šiame restorane kainos tikrai nėra mažos, tačiau maisto kokybė – nuostabi. Vakarienė šiame restorane sužavės net ir sunkiausiai patenkinamus gurmanus.

Norėdami sutaupyti, tačiau skaniai pavalgyti, užeikite į mažas Itališkas užkandines ir picerijas. Daugybė tokių vietų tiekia nuostabų Itališką maistą, tačiau maistas tokiose užkandinėse nėra brangus. Picos, įvairūs tradiciniai Itališki makaronai bei sumuštiniai, kainuoja keletą eurų.

Tiesa, maisto kainos Milane yra pakankamai aukštos. Turėtumėte pasiruošti tam, kad valgydami kavinėse ir restoranuose tikrai išleisite nemažai pinigų.

Jei nenorite leisti pinigų maistui kavinėse, visuomet galite apsipirkti parduotuvėse ir maistą gamintis patys. Jei turite tam galimybę – tikrai jos nepraleiskite! Jei gaminsitės maistą patys, viešėdami Milane sutaupysite tikrai nemažai pinigų.

Atostogos Milane – tikras svajonių išsipildymas tikriems maisto mylėtojams! Itališka virtuvė visame pasaulyje garsi tikrai ne veltui, o kavinės ir restoranai Milane, suteiks jums pasimėgauti autentiška Italijos virtuve.

Skrydžiai į Milaną

Skrydžiai iš Milano