Lankytinos vietos Milane

Milanas – antras pagal didumą Italijos miestas,. Lombardo regiono sostinė, labai svarbus Italijos miestas – tiek kultūrine, tiek ekonomine prasme. Pasaulio mados sostine laikomas Milanas, kasmet pritraukia daugybę turistų ir ne veltui! Miesto grožis neatsilieka Romos architektūrai, o lankytini objektai Milane – garsėjantys visame pasaulyje. Ką veikti Milane tikrai ras visi, nesvarbu kokio amžiaus ir kokių atostogų norintys turistai. Ką pamatyti Milane ras visokio amžiaus turistai! Išskirtinė miesto istorija ir kultūra, lankytinos vietos Milane, kavinės, barai, restoranai, įvairūs renginiai ir pramogos – detalės, kurios užtikrins nepamirštamas atostogas! Jei dar abejojate ar yra ką pamatyti Milane – liaukitės! Šio miesto populiarumas tikrai yra užtarnautas.

Įžymios vietos Milane

Turbūt pati lankomiausia vieta Milane – Milano Katedra. Šios įspūdingos gotikinės bažnyčios statybos truko virš penkių šimtų metų. Šis laiko tarpas toks įspūdingas dėl nuolatinio katedros tobulinimo ir gražinimo. Milano katedra nuostabiai graži tiek išorėje, tiek viduje. Geros naujienos turistams – įėjimas į Milano Katedrą yra nemokamas!

Milane labai vertinamas menas ir kultūra. Daugybė Milano muziejų ir galerijų garsėja įspūdingomis istorinėmis ekspozicijomis. Turistai itin džiaugiasi tuo, kad Milane gali pamatyti svarbiausius Italijos meno istorinius dirbinius.

Milano lankytinos vietos tikrai yra išskirtinės. Viena įdomiausių lankytinų Milano vietų – Cimitero Monumentale. Tai Milane įrengtos kapinės, kurias turistai lanko dėl įspūdingų meno kūrinių, skirtų mirusiems atminti.

Parco Sempione – vienas gražiausių Europos parkų, įsikūręs Milane. Šis parkas garsėja Taikos arka, kuri parke pastatyta paties Napaleono įsakymu. Parkas įrengtas dar devynioliktame amžiuje ir yra itin pamėgtas turistų.

Sunku išvardinti visas lankomas Milano vietas – jų tiek daug! Aišku tik viena – ką veikti Milane tikrai ras visi, nesvarbu kokio amžiaus ir poreikių turintys turistai.  

Skrydžiai į Milaną

Skrydžiai iš Milano