Apie Milaną

Milanas – antras pagal didumą Italijos miestas, visame pasaulyje žinomas, kaip pasaulio mados sostinė. Milanas, yra turtingiausio ir tankiausiai apgyvendinto Italijos regiono Lombardo sostinė ir svarbiausias miestas. Milanas labai svarbus Europos miestas – menas, dizainas, edukacinė sistema, mados industrija, ekonomika, medijos ir kitos svarbios industrijos, mieste išvystytos puikiai. Kultūros kupinas miestas, grožiu neatsilieka nuo Romos ir yra be galo populiarus tarp turistų. Ne veltui! Viskas apie Milaną, ką turite žinoti – šis miestas pilnas ne tik kultūros ir meno, bet ir linksmybių, audringų vakarėlių ir įvairiausių pramogų keliautojams

Ką veikti Milane ras kiekvienas. Turizmas Milane išvystytas itin puikiai – informacija apie Milaną pasiekiama visuose turizmo centruose, o jų mieste – apstu. Lankytinos vietos Milane iš tiesų įspūdingos – turtinga miesto kultūra ir istorija, daugybė architektūros monumentų ir istorinių palikimų, muziejai, galerijos ir įvairios pramogos, tikrai nepaliks abejingų. Lankytini objektai Milane kasmet pritraukia daugiau nei devynis milijonus lankytojų iš viso pasaulio.

Menas ir kultūra Milane labai vertinami ir puoselėjami. Ne veltui, šis miestas laikomas ne tik Mados, bet ir kultūros Italijoje sostine. Milane įsikūrę daugybė pasaulinio garsumo muziejų ir galerijų. Dešimtadalis šalies muziejų vizitų, priklauso vien Milane įsikūrusiems muziejams. Milane esančiuose muziejuose ir galerijose, eksponuojami svarbiausi italų meno palikimai. Architektūra Milane tikrai nenusileidžia pačiam Romos miestui. Baroko judėjimas stipriai paveikė ne tik miesto architektūrą, bet visą kultūrinį gyvenimą Milane.

Kelionės į Milaną tikrai nenuvils, net ir išrankiausių turistų. Kultūros ir linksmybių pilnas miestas užtikrins, kad atostogos Milane tikrai nebūtų nuobodžios. Išskirtinis miestas užtikrins, kad jūsų atostogos būtų kupinos vien gerų įspūdžių ir nuotykių. Nėra ko laukti – čiupkite draugą ir pradėkite planuoti nepamirštamą kelionę į mados ir kultūros sostinę – Milaną.

Skrydžiai į Milaną

Skrydžiai iš Milano